Продажба на големо 722,9 Единица за управување со менувачот За Mercedes benz Автоматски менувач A0002701752 A0002701852 Производител и фабрика | Бравобразисна суспензија

722.9 Единица за управување со менувачот За Mercedes benz Автоматски менувач A0002701752 A0002701852

Краток опис:


 • Бренд: GZ Браво
 • Мин.нарачката Кол: 1 Парче
 • Набавка Способност: 1000 парчиња / месец
 • Рок на плаќање: T / T, Paypal, Запад Унија, кредитни картички, итн
 • Време на испорака: подготвени акции, во времетраење од 3 до 5 дена по добивањето на плаќање
 • Земја на потекло: Гуангжу, Кина
 • Гаранција: 12 месеци
 • детали за производот

  Тагови производ

  дел број  95B616002A 95B616002B 95B616002C
  Тип на производ  воздух пролет
  грчеви возило  Порше Макан
  Позиција монтажа  на задната десна
  димензии  35 * 17 * 17 cm
  Тежина  3,5 кг

   

  1 (1) .jpg1 (2) .jpg1 (3) .jpg1 (4) .jpg1 (5) .jpg

  _04

  _05

  _06

  _08

  _09

  _10


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас