бразисна суспензија

ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО ДРУГИ ПРАВИМЕ

Воведете нè.

Гуангжу Браво Авто делови Ограничена е една од водечките професионални фабрика за производство, извоз, како и развивање воздушна суспензија шокови, воздушната суспензија кочење, воздушно потпирање извори, воздушно потпирање компресори, итн, кои широко се применува на луксузни патнички автомобили, особено за Мерцедес-Бенц, БМВ, AUDI, Land Rover, Порше, Lexus, се тркалаат Ројс, итн

Компанијата доби свој вулканизација работилница, шок апсорбер монтажа работилница, сликарство работилница, тешко опрема работилница и R & D оддел, итн Наспроти секој производ ...

  • Избрана Производи
  • Нови пристигнувања